Modern Odada TV Gizlemek İçin Dolap Modelleri
TV, herhangi bir modern oda dekorasyonun ayrılmaz bir parçasıdır. Oturma odasında bu alanın tamamına organize bir şekilde planlanlanır.

Modern Odada TV Gizlemek İçin Dolap Modelleri

TV, herhangi bir modern oda dekorasyonun ayrılmaz bir parçasıdır. Oturma odasında bu alanın tamamına organize bir şekilde planlanlanır. Ancak bazen TV kaçınılmaz olarak oda odak noktası olmak zorundayken, diğer zamanlarda odada bir TVye sahip olmak bile bir anlam taşımıyor. TV'nin yalnızca gerektiğinde görülebilmesi için bir çözüm arıyorsanız. Bu seçeneklerin birbirini dışlamaması gerekmez. Başka bir deyişle, TV'yi gizlemenin modern yollarını arıyoruz ve aslında çok beğeneceğiniz tarzları sizin için bir araya topladık.

Her iki taraftan da tadını çıkarabileceğiniz dahili bir şömineli, dolap içinde yerleşik bir TV’yi akıllıca gizleyen bir dizi kapı içeren zarif duvar bölücüsüne sahiptir. Antik meşe, özellikle zemin üzerinde bulunan mermer ile mükemmel bir şekilde görünüyor.

Çağdaş evlerde TV bulunan tek alan oturma odası değildir. Boyut ve düzen izin veriyorsa mutfakta bir TV’ye sahip olmak oldukça yaygındır.iç tasarımcı Bu güzel ahşap panelin arkasına bir TV saklamışlar istenilgiği zaman gizlenebilen tv farklı bir görünüm için paneller kapatılabiliyor ve ahşap bir duvar görünümüne geçiliyor.

Sürgülü panellerin, açık rafların ve dahili özelliklerin bir kombinasyonu bu evin oturma alanı müthiş bir çok işlevli alan haline getiriliyor. TV ortaya çıktığı zaman bu bir TV odası olabilir, ancak TV gizliyse ve raflar açığa çıkarsa rahat bir salon alanı veya stüdyosu olarak da hizmet edebilir.

Salondaki duvara monte edilen TV’yi ve sürgülü bir panel ile gizlenmiş,zevk almak istediği etkinliğe bağlı olarak kullanılabilir.

Oturma odası. Sürgülü ve dönen panellerden en iyi şekilde faydalanılacak bir alan. Bu özel odada, TV’yi gizleyen kayan bölmeler kullanarak Açıldıklarında TV ortaya çıkar ve her iki taraftaki ışık fikstürleri gizlenir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)