Lila Renkli Dekorasyon Kombinleri Ve Fikirleri
2018 renginin Ultra Violet olması sürpriz değil . Mor yavaşça bir süredir dekorasyonumuza giriyordu. Belki de şaşırtıcı bir renk olduğu için. Belki de sadece pembeden bıktık. Ama baktığın her yerde mor görürsün

2018 renginin Ultra Violet olması sürpriz değil . Mor yavaşça bir süredir dekorasyonumuza giriyordu. Belki de şaşırtıcı bir renk olduğu için. Belki de sadece pembeden bıktık. Ama baktığın her yerde mor görürsün. Neyse ki trendin içine girmek için parlak bir morla gitmek zorunda değilsiniz. Evinize bu sezon lavanta lila renkler eklemeye nedersiniz? , evinizdeki fikre uyum sağlamasına ve gelecekte daha parlak renklere geçiş yapmanıza yardımcı olacaktır. Her türlü mor dekorun yolunu açmak için evinizin her odasına lila renk tonlarını ekleyebilirsiniz.

Hadi oturma odasından başlayalım . Bahar temizliği ve pastel renklerle dekorasyon yaptığımızda, karışıma bir damla lavanta rengi olan lila renk tonları eklenmesi için mükemmel bir zaman. Lila renk perdelerin asılması, mekanınıza lüks hissi katmanın harika bir yoludur.

Lila rengini evinize daha kalıcı ve dikkat çekici bir şekilde yansımasını istiyorsanız? Yeni bir vurgu rengi olarak koltuğunuzda ve puf’unuza uygulamayı düşünün.

Lila rengi mutfakta kullanabileceğinizi biliyor muydun? Ada tipi bir mutfağa sahipseniz bar taburelerine uygulayabilirsiniz , tüm mutfağınızın daha güncel ve bahar için hazır görünmesini sağlayabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)