Koridor ve Anreniz İçin İlk İzlenim Fikirleri
İlk izlenimler önemli ve kaçınılmazdır. Bir kişiyi ilk kez gördüğümüzde, bu kişiyi daha iyi tanımadan kafamızda oluşturduğumuz kişi hakkındaki durum gibidir.

Koridor ve Anreniz İçin İlk İzlenim Fikirleri

İlk izlenimler önemli ve kaçınılmazdır. Bir kişiyi ilk kez gördüğümüzde, bu kişiyi daha iyi tanımadan kafamızda oluşturduğumuz kişi hakkındaki durum gibidir.Bir kişinin evine ilk gittiğimizde evin dekorasyonu hakkında bize ilk izlenimi veren evin giriş bölümüdür. Antre ve hol dekorasyonu çok önemli bir izlenim ve dekorasyon fikir noktasıdır. Girişte gördüğümüz ilk şey davetkar bir dekor kesinlikle iyi bir ruh hali yaratabilir. Tabii, bu alan pratik olmalı ve çoğu zaman depolama modüllerini içermelidir, güzel bir giriş dekoruna güzel bir dresuar hoş bir görünüm yaratabilir . Bu makalede odaklanacağımız şey budur.

Giriş yolu olan antre ve holler genellikle oldukça küçüktür, bu nedenle konsol ve dresuar masası tam buraya sığabiliyor. Tablo süs heykelleri, vazolar veya ekici her türlü şeyle dekore edebilirsiniz.

Göz alıcı bir tablo gerçekten bu alandaki her şeyi bir araya getirebilir. Duvarda sergilenen soyut bir tablo, odak renklerle uyum sağlayan konsol dresuar çok şık ve ilgi çekici kombinasyon sağlamış

Güzel bir mobilya parçası, giriş dekoru üzerinde güçlü bir etkiye sahip olabilir, bu nedenle konsol dolap veya dresuarınızı buna göre seçin. Ardından, o parçanın üstünde görüntülemek istediğiniz şeylere odaklanın. Örneğin vazo gibi benzer özelliklere sahip nesneleri gruplamayı düşünün.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)