Çocuk Banyoları İçin Dekor Fikirleri
Bir çocuk banyosunu etkili bir şekilde dekore etmek , en iyilerimiz için bile bir meydan okumadır. Bir çocuk banyosu alanında, kullanacağınız renkler ve dokular hakkında düşünmeniz gerekiyor, bu yüzden stillenmiş ama bunaltıcı değil.

Çocuk Banyoları İçin Dekor Fikirleri

Bir çocuk banyosunu etkili bir şekilde dekore etmek , en iyilerimiz için bile bir meydan okumadır. Bir çocuk banyosu alanında, kullanacağınız renkler ve dokular hakkında düşünmeniz gerekiyor, bu yüzden stillenmiş ama bunaltıcı değil. Çocuk banyoları parlak renkler ve temalarla oynamak için mükemmel bir fırsattır, çünkü bunu gerçekten görenler sadece onlardır. Çocuklarınızın banyosunu bej ve parlak bir şekilde bırakmak yerine, en iyi çocuk banyo dekor ipuçlarına göz atın ve günlük kullandığı bir odadan eğlenceli ve ilham verici bir alan yaratın.

Bir banyonun ana yönleriyle sıkışmış olduğunuzda, mekân için vizyonunuzu gerçeğe dönüştürmek sinir bozucu olabilir. Ama bir çocuk banyosuna ihtiyacınız olan her şey parlak bir kutu gibi olmalıdır. En iyi neye benzediğine bakılmaksızın, göz alıcı renkler her sabah gülümsemenin bir nedeni olacak.

Şüphe duyduğunuzda, sarı rengi düşünün. Çocuk banyosunda parlak sarı bir duvar ortamı eğlenceli ve dikkat çekici hissettiriyor. Eviniz ister modern ister geleneksel olsun, sarı renk tonları diğer renkler ile eşleşecektir. Temel olarak, sarı, bir banyo için mükemmel bir vurgu rengidir.

Banyonun duvarlarını boyamak istemiyorsanız. Bir kaç duvar resimli stiker probleminizi çözebilir. Karoya zarar vermeyecek duvar sanatı ama çocuklarınızın banyosunda büyük bir fark yaratacak.

Bir çok çocuk banyosu, bir renk etrafında dönüyor olsa bile, bir çeşit temaya sahiptir ve bir çocuk banyosu farklı olmamalıdır. Ördekler ya da balıklarla klasik olabilirsiniz. ya da bir kitap karakteri gibi benzersiz bir şey yapabilirsiniz.

Bir yetişkin banyosunu bir çocuk banyosuna çevirmek mi istiyorsun? Sorun değil. Halılar, havlular, bardaklar ve vazolar gibi tüm ekstra şeyleri çıkarınız ve bunları daha parlak ve resimli banyo aksesuarları ile değiştirin. Nötr bir banyoda, tüm renkleri kullanarak kolayca bir gökkuşağı teması yaratabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)