Büyük Orta Sehpa Modelleri
Alanınızın ölçüsü yeterli ise bir kahve sehpası seçerken, sadece tasarımdan daha fazlasını düşünmelisiniz. En çok önemli olan boyuttur.

Büyük Orta Sehpa Modelleri

Alanınızın ölçüsü yeterli ise bir kahve sehpası seçerken, sadece tasarımdan daha fazlasını düşünmelisiniz. En çok önemli olan boyuttur. Bunu gerçekten düşünmüyoruz ve çoğu zaman, belirli bir sehpanın boyutlarının, bulunduğu oda için uygun olmadığının farkına bile varmıyoruz. Masanın skala ile uyumlu olması masa ve diğer mobilyalar ile uyum sağlaması önemlidir. oda genel olarak büyük bir oturma odası ise büyük bir sehpa ihtiyacı anlamına gelir. Sizin için hazırladığımız büyük sehpa modellerini galerimizden inceleyin.

Büyük Sehpa Modelleri

Büyük sehpalar söz konusu olduğunda çok sayıda farklı tasarım seçeneği vardır. Odanın düzenine bağlı olarak, kare, dikdörtgen, oval, yuvarlak, altıgen, vb. Olabilir. Büyüklüğün dışında, dikkate alınacak diğer hususlar, sehpanın yapıldığı malzemeyi içerir. Rengi. Tasarımın başarılı olması ve alan için uygun olması için bu unsurların senkronize edilmesi gerekir.

Uzun oval kahve sehpası, uzun kanepeler veya kesitleri olan oturma odalarında uyumludur. Tasarımı klasik, sade ve zariftir. Tasarım göz önüne alındığında, “sörf tahtası benzeyen sehpa” Büyük bir sehpa olmasına rağmen, ince metal taban tasarımına sahiptir.

Büyük bir sehpa malzeme, kaplama ve renk seçimi özellikle önemlidir. Doğal olarak, yüzey ne kadar büyükse, görsel etki o kadar büyük olur. Masif ahşap sehpa tercih ettiğini varsayalım . Ceviz rengi, eşsiz özelliklerini ortaya koyan ve tüm mekanda sıcak ve davetkar bir ambiyansı ortaya koyacak ve ortama dikkat çekici doğal bir görünüm katacaktır.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)