Bir Sehpa İle Odayı Süslemenin En İyi Yolları
Doğru unsurlarla, sehpanız oturma odanızda nihai odak noktası haline gelebilir. Esasen, sehpanız oturma odanızın ana cazibe merkezidir, dekorasyon parçalarının etrafında en iyi nasıl uyum sağlamalıdır.

Bir Sehpa İle Odayı Süslemenin En İyi Yolları

Doğru unsurlarla, sehpanız oturma odanızda nihai odak noktası haline gelebilir. Esasen, sehpanız oturma odanızın ana cazibe merkezidir, dekorasyon parçalarının etrafında en iyi nasıl uyum sağlamalıdır. Kitapların, çiçeklerin veya farklı ögelerin geleneksel gösterimi her zaman mükemmel bir seçenek olacaktır. Düzeni ile yaratıcı olmanız, kişiliğinizin sergilenmesi için mükemmel bir fırsattır. Aşağıdaki yaratıcı fikirler, geleneksel dekoratif ürünler üzerinde yeni bir yetenek sunarken sehpanızın dekorasyonunda yeni bir perspektif sağlayacaktır. Karmaşık bir sehpa mükemmel görünmeyebilir genelinde bir odak noktası oluşturuyor. Bir cam sehpa minimal görünebilir, ancak yerleştirildiği şekile göre büyük bir özellik sunar. Sehpa, tüm dekoru eşleştirirken aynı anda zarif ve dikkat çekici görünür.

Bir sehpanın amacı ayaklarınızı üzerine koyacağınız bir yer, kahve, çay koyabileceğiniz veya diğer dekoratif yönlere sahip olmalıdır. Dahası, gerçekten sehpanızın nihai çok amaçlı öğe haline gelmesini istiyorsanız. Tabureler eklenerek, sehpaya yükseltilmiş bir görünüm verilirken, gerektiğinde kullanılabilecek bir oturma alanı haline getirilir. Bu huzur çekiciliği için güzel bir vazo ile sehpanızın üstünü süsleyebilirsiniz.

Klasik tarzlar seviyorsanız üzeri kumaş kapitone ile döşenmiş bir sehpa düşünün özellikle chester tipi bir koltuğunuz varsa tam bir kombinasyon sağlayacaktır. Üzerine dekoratif bir tepsi koyun içine mumlar, taze çiçekler koyun bu odanıza fark yaratacak bir vazo gibi rahat görünen nesnelerde yerleştirebilirsiniz.

Büyük bir sehpanız varsa, alanı doldurabildiğinizden sehpaya bir çok öğe eklemeye imkanı sunacaktır. Ancak, karmasık olmasını istemiyoranız. Sadece ortasına dekoratif bir vazo ve içine dekorasyona uyum sağlayan renk tonları bulunan çiçekler koyun.

Sehpanızın üzerinde mum veya çiçek koymak en popüler ögelerdendir. Çiçekler masaya tazelik katarken, mumlar oturma odanızda istediğiniz samimi hissi verir. Sehpanızın üzerine çiçek veya mum seçerken, dekorunuzla koordinasyon sağlaması için farklı renkler kullanmayı düşünün. Sehpanızdaki eşyaları seçerken, alanınızın dekorunu daima göz önünde bulundurun. Seçtiğiniz parçalar, renk şemasına uyumsağlamasına özen gösterin.

Sehpanıza yerleştirilecek mükemmel aksesuar ararken, farklı yükseklik faktörlerine sahip parçaları kullanmayı düşünün. Bu, şık bir görünüş verirken zariftir. Farklı yükseklik faktörlerine sahip parçalar bulamadığınız zaman istediğiniz yüksekliği vermek için kitapları kullanabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)