Avize Modelleri Dekorasyona Dikkat Çekicilik Kazandırmak
Yaşam alanlarınızın dekorasyonlarına nasıl tarzlarda avize tasarımı seçmeliyiz. Her dekorasyon tarzına uygun avize modeli bulmanız mümkündür.

Yaşam alanlarınızın dekorasyonu ister Klasik yada modern olsun iç mekan aydınlatmaları olan avizeler yapılan dekorasyona çekicilik ve modernlik katmanın en büyük unsurlarındandır. artık olmazsa olmazı  dekorlar arasında yer alıyor. Avize modelleri yaşam alanlarında olduğu gibi iş yerlerindede çok farklı modelleriyle  Ofis, kafe, restoran, otellerde, değişik avize tasarımları bulunduğu mekana sıcak ve dekoratif bir tarz kazandırmaktadır.

Genel olarak avzeler mekan içinde kolayca dikkat çeken bir tarza sahipler bu anlamda seçimlerinizi yaparken mekanın genel tarzını, rengini ve öne çıkan dokularına uygun bir tasarım seçilmelidir. Örnek verecek olursak country tarzı bir iç mekanda ahşap yada ferforje avize modelleri en uygun tasarımlardır. Minimalist ve modern iç mekanlarda ise tripot, ahşap & metal yada sarkıt aviize tasarımları doğru bir seçim olacaktır. Metal tasarıma sahip modern avize modelleri loft, endüstriyel dekorasyon örneklerinde sıkça karşımıza çıkan tasarımlar arasında yer almaktadırlar. Hazırladığımız galeriden yaşam alanlarınız için bir avize modeli bulabiliirsiniz inceleyin.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)