Açık Ve Ada Tipi Mutfak Tasarım Fikirleri
Açık plan ve ada tipi mutfak, günümüzün gayriresmi yaşam tarzlarına uygundur ve ev için doğal bir merkez oluşturur yemek pişirme ve hazırlama sırasındaki daha fazla hoşsohbet sağlar.

Açık Ve Ada Tipi Mutfak Tasarım Fikirleri

Açık plan ve ada tipi mutfak, günümüzün gayriresmi yaşam tarzlarına uygundur ve ev için doğal bir merkez oluşturur yemek pişirme ve hazırlama sırasındaki daha fazla hoşsohbet sağlar. Ancak, özellikle apartman dairelerinde ve küçük evlerde, yaşam alanıyla kolayca entegre olan bir alan tasarlama becerisi gerekiyor.

Günümüzün yeni bina mimarisi küçük evlerin bir çoğunda açık plan mutfak tasarımları yaşama enteğre edilmektedir, günlük hayatımızın bir parçası haline geldi. Bir oturma odası ile bağlantılı bir mutfak iyi tasarlanmış olmalı ve işlevselliği oda genelinin fonksiyonel ve kolay faydalanabiliyor olmalıdır.

Beyaz renkli yüksek parlak üniteler, modern açık planlı, tek renkli şemada mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Stil söz konusu olduğunda, dahili paslanmaz çelik cihazlar profesyonel bir görünüme sahipken tam entegre modeller, uyumlu bir dolap kapılarının arkasına bir efekt için gizlenmiştir. Aletleri seçerken gürültü seviyelerini ve görünümlerini düşünün ve 39 dB’nin altındaki desibel düzeylerine sahip cihazları arayın. Tezgahları açık tutun ve dağınıklığı, akıllıca depolama çözümleriyle uzaklaştırın.

Yemek nerede pişireceğinize nerede yemek yiyeceğinize gelen misafirlerin nerede oturacaklarını düşünün. Kahvaltı barları gibi kısa süreli oturma, evde home ofis çalışma alanından uzakta olması gereklidir. Konuşmaların işi aksatmaması için yakın olmamalı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)